Galeria konferencji

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA Z OKAZJI 10-LECIA POLSKIEGO STOWARZYSZENIA DACHY ZIELONE – Stan obecny, problemy i możliwości wdrażania Zielonej Infrastruktury we współczesnych miastach ze szczególnym uwzględnieniem zielonych dachów i żyjących ścian – Już za nami!
Ponad 150 uczestników zgromadziło się na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu by móc posłuchać 40 referatów w zakresie szeroko pojętej zielonej infrastruktury.
Zielone dachy, żyjące ściany, retencja, wyzwania i systemy zielonej infrastruktury, dobór gatunków na zielone dachy, dofinansowania – to hasła, które nieprzerwanie powtarzały się podczas wydarzenia i o tym właśnie m.in. mogli posłuchać uczestnicy konferencji! Nie zabrakło także przykładów realizacji zielonych dachów i żyjących ścian – Meksyk, Porto, Singapur, Istambuł, Wrocław, Katowice i wiele innych miast z całego świata.
Dzięki tak bogatej i różnorodnej tematyce konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem, zaś w grupie uczestników można było znaleźć architektów krajobrazu, architektów, ogrodników, naukowców i specjalistów z całego świata, przedstawicieli Urzędów Miast, wykonawców, producentów technologii dla zielonych dachów i żyjących ścian. Cała konferencja została utrzymana w luźnej, familijnej atmosferze, która jeszcze bardziej pomogła uczestnikom wydarzenia nawiązać nowe kontakty.
Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować uczestnikom i partnerom naszej konferencji za udział w wydarzeniu. Bardzo dziękujemy za wybór naszej konferencji oraz liczne podziękowania, które nadal do nas napływają. W oczekiwaniu na kolejne konferencję, zapraszamy do obejrzenia foto relacji.
KOMITET ORGANIZACYJNY KONFERENCJI
Marta Weber-Siwirska – przewodniczący komitetu
Daniel Skarżyński – v-ce przewodniczący, skarbnik
Kamila Pawłowska – biuro konferencji
Justyna Rubaszek – członek komitetu
Katarzyna Tokarczyk-Dorociak – członek komitetu
Ewa Walter – członek komitetu
Paulina Chyrc – członek komitetu
Jarema Andrzej Rabiński – członek komitetu
Krzysztof Wielgus – członek komitetu
Jacek Poziemski – członek komitetu

 

 

back to top